Ürünlerimiz

Araç Sigortası

Sigorta acentemiz, aracınızın 7 gün 24 saat güvence altında olması adına size zengin araç sigortası seçenekleri sunar. Kanunen zorunlu tutulan araç sigortası yanı sıra trafik sigortası, kasko sigortası ve isteğe bağlı özel seçeneklerden oluşan sigorta poliçesi, gerek yurtiçinde gerek hizmet kapsamındaki yurtdışı ülkelerinde doğabilecek yükümlülüklerinizi koruma altına alır.

Konut Sigortası

Sigorta acentemiz, evinizi ve evinizin içindekileri sunduğu hizmet seçenekleriyle maksimum koruma altına alır. Sizin özel tercihlerinize göre düzenleyebileceğiniz geniş sigorta seçeneklerini en ekonomik çözümler ve en kaliteli hizmet anlayışıyı ile alırsınız.
Konut Paket Sigortası
Zorunlu Deprem Sigortası

İş Yeri Paket Sigortası

Sigorta acentemiz, işyerinizde oluşabilecek her türlü hasarın güvence altına alınması için sizin yanınızda. İhtiyaçlarınıza en uygun alternatifi, ek teminatlardan dilediğinizi seçerek oluşturabilir ve en ekonomik hizmeti en iyi çözümle tercih edebilirsiniz.

Sağlık Sigortası

Sigorta acentemiz, dilediğiniz doktor veya sağlık kuruluşu hizmetinden faydalanabilmeniz için yanınızda. Sigortalıların geçirdiği herhangi bir kaza veya hastalık sonucu ayakta veya yatarak yapılan müdahalelerden oluşan masraflar sadece yurtiçinde değil dünyanın neresinde olursanız olun teminat altına alınır.